Papierowy Warsztacik – Robimy Wesołe Pączki!

Cześć! Już niedługo tłusty czwartek, a ten kto mnie zna to wie, że jestem pączkowym łasuchem! 🙂 Razem z Iskierką zrobiłyśmy Wesołe Pączki z papieru, było przy tym dużo śmiechu! Oczy pączków schowane są za okienkami z pudełka i „robią akuku!” 🙂 Co jakiś czas z pewnością będziemy tworzyły takie projekty z papieru i podzielimy się nimi z Wami i tak powstał nowy cykl o nazwie „Papierowy Warsztacik”. Załączam także instrukcję w formie filmiku.

This slideshow requires JavaScript.

Pączki przygotowałam w dwóch wersjach: z gotowymi oczami i bez (można dokleić te co są w projekcie lub np. ruchome oczy zakupione w sklepie papierniczym). Grafiki do pobrania znajdują się pod TYM LINKIEM

Instrukcja wykonania Wesołych Pączków:

Informacje techniczne:

  • Grafiki zostały wykonane pod format A4. Podczas wydruku ważne jest, aby ustawić wydruk na najwyższą jakość i zaznaczyć opcję dopasowania wydruku do strony”.
  • Do tego projektu nada się zarówno papier ksero jak i techniczny (wtedy pamiętajcie, aby zaznaczyć opcję „wydruku na grubszym papierze”).

Jeśli znacie proste przepisy na pączki to koniecznie się nimi podzielcie <3 Mam zamiar w końcu zabrać się za pieczenie 🙂 I zapowiedź! Na dniach na blogu pojawią się pączkowe plakaty i kolorowanki:

Czekam na Wasze Wesołe Pączki! 🙂
Wszystkiego dobrego (i smacznego!) życzy

Wasz Plakatowy Elf🧝‍♀️

Uwaga: grafiki udostępniam tylko do użytku własnego. Pliki nie są przeznaczone do użytku komercyjnego. Jeśli wykonasz projekt, który tutaj zamieściłam to sprawisz mi ogromną radość. Myśl o tym, że zagościł w Waszym domu powoduje u mnie szeroki uśmiech! Możesz również podzielić się zdjęciem na mojej stronie na facebooku. Dla takich radości właśnie tworzę i to mnie napędza do projektowania kolejnych grafik 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *