Zabawy andrzejkowe do druku dla przedszkolaków

Tym razem przygotowałam zadania i kolorowanki z okazji zbliżających się Andrzejek oraz Magiczną Kostkę z wróżbą do złożenia! 🙂Niedawno na facebooku przeprowadziłam ankietę na temat kolejnego projektu jaki mam dla Was wykonać – okazało się, że wynik był 50% do 50%! 🙂 Dlatego chciałam Was poinformować, że powstanie zarówno Generator Urodzinowy (Wasze pomysły na nazwę są mile widziane!) oraz pomoce dydaktyczne do druku dla Przedszkolaków 🙂 Z tym wpisem pojawiła się nowa kategoria na blogu – „Pomoce dydaktyczne dla Przedszkolaków” – dział, w którym znajdziecie kolorowanki, zadania i ciekawe projekty.

Lada moment Andrzejki – lanie wosku, wróżby, a może kolorowanki? Pomyślałam, że stworzę pierwszy zestaw dedykowany Przedszkolakom, w pakiecie znajdziecie:

  • 3 kolorowanki w formacie A4,
  • 2 zadania,
  • Magiczną Kostkę z Wróżbą (w kolorze i czarno-białą) – wróży przyszły zawód 😉 Wystarczy zadać jej pytanie „Kim będę w przyszłości?” i rzucić – interpretacja wróżby dowolna! 🙂

 

Wszystkie grafiki dostępne są w TYM miejscu.

Informacje techniczne:

  • Grafiki zostały dostosowane do wydruku w rozmiarze A4. Podczas wydruku ważne jest, aby ustawić wydruk na najwyższą jakość i zaznaczyć opcję „dopasowania wydruku do strony”.
  • Do wydruku kostki polecam papier techniczny. Pamiętajcie, aby zaznaczyć opcję „wydruku na grubszym papierze” 😉
  • Jeśli natomiast chcecie wydrukować grafiki w mniejszym rozmiarze (np. kolorowanki i zadania) to należy zaznaczyć opcję wydruku „2 stron na arkusz” lub jak na poniższym przykładzie – wybrałam 2 kartki do druku, kliknęłam prawym przyciskiem myszy i wybrałam opcję „drukuj”. Pojawiło się okno, w którym zaznaczam opcję wydruku kartek w rozmiarze 13 x 18 cm:

Wszystkiego dobrego i udanych Andrzejek! 🙂

Wasz Plakatowy Elf

Uwaga: grafiki udostępniam tylko do użytku własnego. Pliki nie są przeznaczone do użytku komercyjnego. Jeśli wykonasz projekt, który tutaj zamieściłam to sprawisz mi ogromną radość. Myśl o tym, że zagościł w Waszym domu powoduje u mnie szeroki uśmiech! Możesz również podzielić się zdjęciem na mojej stronie na facebooku. Dla takich radości właśnie tworzę i to mnie napędza do projektowania kolejnych grafik 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *