Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka! 🙂

Radości, spełnienia marzeń i tych małych i tych dużych, uśmiechu, wszystkiego co najlepsze!
Życzy Ola 🙂
Kartkę można pobrać i wydrukować 🙂
Informacje techniczne:
- Jak pobrać plik? Wystarczy, że „przeciągniesz, przeniesiesz” grafikę z bloga na swój pulpit.
- Grafiki zostały dostosowane do wydruku w rozmiarze A4. Podczas wydruku ważne jest, aby ustawić wydruk na najwyższą jakość i zaznaczyć opcję „dopasowania wydruku do strony”.
Uwaga: grafiki udostępniam tylko do użytku własnego. Pliki nie są przeznaczone do użytku komercyjnego. Jeśli wykonasz projekt, który tutaj zamieściłam to sprawisz mi ogromną radość. Myśl o tym, że zagościł w Waszym domu / w przedszkolu / szkole powoduje u mnie szeroki uśmiech! Dla takich radości właśnie tworzę i to mnie napędza do projektowania kolejnych grafik 🙂
