Dzień Dziecka – życzenia

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka! 🙂

Radości, spełnienia marzeń i tych małych i tych dużych, uśmiechu, wszystkiego co najlepsze!

Życzy Ola 🙂

Kartkę można pobrać i wydrukować 🙂

Informacje techniczne:

  • Jak pobrać plik? Wystarczy, że „przeciągniesz, przeniesiesz” grafikę z bloga na swój pulpit.
  • Grafiki zostały dostosowane do wydruku w rozmiarze A4. Podczas wydruku ważne jest, aby ustawić wydruk na najwyższą jakość i zaznaczyć opcję „dopasowania wydruku do strony”.

Uwaga: grafiki udostępniam tylko do użytku własnego. Pliki nie są przeznaczone do użytku komercyjnego. Jeśli wykonasz projekt, który tutaj zamieściłam to sprawisz mi ogromną radość. Myśl o tym, że zagościł w Waszym domu / w przedszkolu / szkole powoduje u mnie szeroki uśmiech! Dla takich radości właśnie tworzę i to mnie napędza do projektowania kolejnych grafik 🙂