Słodkie walentynkowe kartki i plakaty z misiami

Cześć! 🙂 Przygotowałam dla Was 4 walentynkowe kartki do druku z uroczymi misiami. 

Gdy projektowałam te grafiki wspominałam sobie czasy szkolne. Urodziłam się w latach ’90 i mam ogromny sentyment do „karteczek”. Kto pamięta zabawę w zbieranie i wymienianie się karteczkami ręka w górę! Utkwiły w mojej pamięci słodkie misie, kotki, czy też postacie z bajek Walta Disney’a. „Zbieranie obrazków” chyba zostało ze mną do teraz, ponieważ jestem aktywnym użytkownikiem Pinteresta, na którym stale gromadzę zdjęcia i obrazki 😉 Szkoda, że trend na zbieranie karteczek już przeminął, nie mniej jednak przecież niż nic nie stoi na przeszkodzie, żeby go wskrzesić i zachęcić nasze pociechy do tego typu zabaw. Akurat ta uczyła dogadywania się, a niekiedy negocjacji! („mam dwie małe, zamienię na jedną dużą”).

Zaprojektowałam kartki z pandą i białymi misiami. U nas już przyjął się zwrot „Pan da serduszko” 😀 Białe misie z napisem „przytulnych walentynek” to taka moja mała metafora dla rodziców maluszków – ostatnie 3 walentynki spędziłam w gronie Maga, Iskierki i Calineczki i były przytulne (w dosłownym i metaforycznym znaczeniu), bo w ramionach mamy i taty zawsze jest najlepiej i nieprzespane noce nie były nam straszne! 🙂

Walentynkowe kartki możecie wydrukować również jako plakat w formacie A4 🙂

Kartki/plakaty walentynkowe do pobrania znajdują się pod TYM LINKIEM

Informacje techniczne:

  • Grafiki zostały wykonane pod format A4. Podczas wydruku ważne jest, aby ustawić wydruk na najwyższą jakość.
  • Jeśli chcecie wydrukować grafikę jako plakat to należy zaznaczyć opcję „dopasowania wydruku do strony”.
  • Do wydruku kartek polecam papier techniczny. Pamiętajcie, aby zaznaczyć opcję „wydruku na grubszym papierze” 😉
  • Jeśli natomiast chcecie wydrukować grafiki jako kartki w rozmiarze pocztówkowym, to należy zaznaczyć opcję wydruku „4 stron na arkusz” lub jak na poniższym przykładzie – wybrałam 4 karki do druku, kliknęłam prawym przyciskiem myszy i wybrałam opcję „drukuj”. Pojawiło się okno, w którym zaznaczam opcję wydruku kartek w rozmiarze 9 x 13 cm:

Zatem, życzę Wam przytulnych walentynek i niech pan da serduszko 🙂 Zostawiam Was również z utworem „Lubię mówić z tobą” zespołu Akurat:

„Kiedy z serca płyną słowa
Uderzają z wielką mocą
Krążą blisko wśród nas ot tak
Dając chętnym szczere złoto
I dlatego lubię mówić z Tobą”

Wasz Plakatowy Elf🧝‍♀️

Uwaga: grafiki udostępniam tylko do użytku własnego. Pliki nie są przeznaczone do użytku komercyjnego. Jeśli wykonasz projekt, który tutaj zamieściłam to sprawisz mi ogromną radość. Myśl o tym, że zagościł w Waszym domu powoduje u mnie szeroki uśmiech! Możesz również podzielić się zdjęciem na mojej stronie na facebooku. Dla takich radości właśnie tworzę i to mnie napędza do projektowania kolejnych grafik 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *