Anioł Wanda – opiekun śpiącego maluszka

Przygotowałam 2 plakaty z Aniołem Wandą i pięć plakatów z sentencjami, w tym z moją: „Każdy Wielki Człowiek był kiedyś Maluszkiem”. To propozycja plakatów do zawieszenia nad łóżeczkiem śpiącego Szkraba 🙂

Wierzę w anioły. Bardzo. Zarówno w te, których nie widać, jak i te, z którymi rozmawiam na co dzień. Spotkałam ich wiele i dzięki nim moje życie jest pełne cudów. Nawet moja starsza córeczka ma w swoim imieniu „ukrytego anioła” 🙂 Aniołem jest mój mąż, Mag, córeczki, Mama, Tata, rodzina, przyjaciele. A tymi plakatami życzę wszystkim maluszkom, aby w ich życiu aniołów było jak najwięcej!

Poznajcie Anioła Wandę:

This slideshow requires JavaScript.

To jedna z moich myśli:

To moje przemyślenia. No cóż, tak to już jest – jestem po studiach filozoficznych i często coś piszę (w sumie to piszę od kiedy miałam 8 lat i moja Mama powiedziała: „Usiądź i napisz opowiadanie”. I tak to się zaczęło… :)). Mam taki swój pamiętnik-szkicownik, w którym umieszczam różne pomysły i cytaty. Ta myśl („Każdy Wielki Człowiek był kiedyś Maluszkiem”) jest motywacyjna dla maluszków i ich rodziców – gdy patrzymy na śpiące dziecko zastanawiamy się, jak taka kruszynka poradzi sobie w życiu, przecież jest taka mała! Właśnie to zdanie to wyjaśnia – za kilkanaście, kilkadziesiąt lat ta „kruszynka” może wymyśli super lek na nieuleczalną chorobę, może będzie tancerką jakiej świat nie widział, może strażakiem, który uratuje niejedno życie i dom, może policjantem, dzięki któremu będzie bezpiecznie, może opracuje program lub aplikację, która ułatwi nam życie, a może będzie piec wspaniałe ciasta i babeczki 🙂 Tak mam, gdy patrzę na maluszki – chociaż małe, to jednak z „wielkim serduszkiem”! Szczególnie wzruszają mnie wcześniaki – jejku, na początku takie drobne, a później łał! Jak sobie świetnie radzą! Inspiracją do tej myśli jest również blog jednej ze wspaniałych mam, pani Marty Spyrczak – napisała książkę o wcześniakach „Zbyt wcześnie”, a jej fragmenty możecie przeczytać na jej blogu, premiera już 22.08!

Tutaj kolejne sentencje, które można skomponować z plakatem anioła:

This slideshow requires JavaScript.

Uwaga konkurs na facebooku!

Ogłaszam mały konkurs na imię dla Anioła dla chłopców! Jaki pasuje do Wandy? 🙂 Do wygrania spersonalizowana metryczka w tej stylizacji, w wersji cyfrowej. Na Wasze propozycje czekam do 23.08.2018 r. Zasady konkursu:

  • napisz w komentarzu na facebooku pod postem „Anioł Wanda – opiekun śpiącego maluszka”, jakie imię proponujesz,
  • polub post i udostępnij na swojej tablicy,
  • wygrywa komentarz z największą liczbą polubień.

Powodzenia! 🙂

Do Anioła Wandy pasują również plakaty z modlitwą „Aniele Boży”, link:

Modlitwa „Aniele Boży Stróżu Mój”

Mam również pytanie do Was – jakie modlitwy chcielibyście mieć na plakacie? Z chęcią je zaprojektuję.

Na dniach Marcysia i Wituś z planem zajęć i zakładkami do książek!

Plakaty do pobrania TUTAJ

A do kupienia w Galerii Plakatu 🙂 Zachęcam, możecie zamówić tam moje prace w większym formacie i wydrukowane na profesjonalnym sprzęcie, na papierze wysokiej jakości przez firmę, która otrzymała wiele prestiżowych nagród 🙂 sama mam zamiar zamówić tam parę prac do domu 🙂

Pozdrawiam,

Wasz Plakatowy Elf 🙂

2 Replies to “Anioł Wanda – opiekun śpiącego maluszka”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *