Jesienne zasoby na blogu (ponad 50 plików!) + plakat na halloween do druku

Cześć! W tym wpisie znajdziecie linki do wszystkich jesiennych materiałów na króliczym blogu (to około 50 plików!). No to hopsasa:

Kolorowanki:

 

Papierowy Warsztacik:

  • Kartka 3D na Dzień Nauczyciela – w formacie A4 z cytatem Andrzeja Korczaka: „Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć” oraz odciskiem dziecięcych dłoni układającymi się w kształt skrzydeł:

 

  • Ozdoby halloweenowe do druku – szablony dyń do ich wycinania, troppery do babeczek (ozdoby do wetknięcia) oraz plakat „Cukierek albo psikus!”:

 

  • Zabawy andrzejkowe do druku dla przedszkolaków – to pakiet zabaw na andrzejki, składa się z 3 kolorowanek w formacie A4, 2 zadań, Magicznej Kostki z Wróżbą (do druku w kolorze i czarno-białej wersji, wróży przyszły zawód 😉) :

Inne:

  • Jesienny plakat i metryczki – plakat jesienny i metryczki dla Maluszków urodzonych jesienią! Metryczki zostały zaprojektowane z miejscem do samodzielnego wpisania danych dziecka:

 

 

 

 

 

 

 

oraz…
 …halloweenowy plakat do druku w formacie A4 „Zaczarowany Las – dynie”:

Cała najnowsza zaczarowana seria plakatów dostępna jest w Galerii Plakatu 🙂 Link do pobrania halloweenowego plakatu znajduje się TUTAJ.

Informacje techniczne:

  • Plakat został dostosowany do wydruku w rozmiarze A4. Podczas wydruku ważne jest, aby ustawić wydruk na najwyższą jakość i zaznaczyć opcję „dopasowania wydruku do strony”.

Wszystkiego dobrego, zdrowego i wesołych zabaw! 🙂

Wasz Plakatowy Elf

Uwaga: grafiki udostępniam tylko do użytku własnego. Pliki nie są przeznaczone do użytku komercyjnego. Jeśli wykonasz projekt, który tutaj zamieściłam to sprawisz mi ogromną radość. Myśl o tym, że zagościł w Waszym domu powoduje u mnie szeroki uśmiech! Możesz również podzielić się zdjęciem na mojej stronie na facebooku. Dla takich radości właśnie tworzę i to mnie napędza do projektowania kolejnych grafik 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *