Zaczarowane plany zajęć do druku

Udostępniam zaczarowane plany lekcji z motywem lisków i kwiatków, które z pewnością umilą najmłodszym przygotowania do pierwszego dnia szkoły! 🙂 

Cześć! 🙂 Plany zajęć zaprojektowałam z motywem Zaczarowanego Lasu, najnowszej serii plakatów, które stworzyłam. Cała kolekcja dostępna jest w sklepie Galeria Plakatu:

Kilka z nich udostępnię na blogu do wydruku w formacie A4 – możecie mi podpowiedzieć które 🙂 Tymczasem wszystkiego dobrego!

 

Link do pobrania Zaczarowanych planów zajęć znajduje się TUTAJ.

Podaję link do zeszłorocznych planów zajęć z Marcysią i Witusiem:

Plany zajęć i zakładki do książek z Marcysią i Witusiem

Informacje techniczne:

  • Plany zajęć zostały dostosowane do wydruku w rozmiarze A4. Podczas wydruku ważne jest, aby ustawić wydruk na najwyższą jakość oraz zaznaczyć opcję „dopasowania wydruku do strony”.
  • Do wydruku plakatów polecam papier techniczny. Pamiętajcie, aby zaznaczyć opcję „wydruku na grubszym papierze” 😉
  • Jeśli natomiast chcecie wydrukować grafiki w mniejszym rozmiarze, np. pocztówkowym, to należy zaznaczyć opcję wydruku „4 stron na arkusz” tak jak na poniższym przykładzie – wybrałam 4 grafiki do druku, kliknęłam prawym przyciskiem myszy i wybrałam opcję „drukuj”. Pojawiło się okno, w którym zaznaczam opcję wydruku planów w rozmiarze 9 x 13 cm:

Uwaga: grafiki udostępniam tylko do użytku własnego. Pliki nie są przeznaczone do użytku komercyjnego. Jeśli wykonasz projekt, który tutaj zamieściłam to sprawisz mi ogromną radość. Myśl o tym, że zagościł w Waszym domu powoduje u mnie szeroki uśmiech! Możesz również podzielić się zdjęciem na mojej stronie na facebooku. Dla takich radości właśnie tworzę i to mnie napędza do projektowania kolejnych grafik 🙂

Wasz Plakatowy Elf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *