Plakaty z kalendarzem adwentowym

Dzisiaj kolejny świąteczny prezent od Waszego Elfa 🙂 Przesyłam kalendarze adwentowe w formie plakatu, na jasnym i miętowym tle.

This slideshow requires JavaScript.

Plakat z kalendarzem adwentowym może być uroczą ozdobą pokoju/kącika dziecięcego. Możecie go skompletować z zestawem z poprzedniego wpisu INTERAKTYWNE KALENDARZE ADWENTOWE DO DRUKU.

A jak z niego korzystać w praktyce? Można skreślać dni bezpośrednio na plakacie lub włożyć plakat w ramkę i skreślać dni na plastikowej szybce zmywalnymi pisakami. Upominki do kalendarza można schować w zakamarkach domu i dzieci będą miały frajdę 🙂 Ilustracje nie są przypadkowe – są to pomysły i przypomnienia na grudzień. Wszystko zostało wyjaśnione we wspomnianym wpisie o interaktywnym kalendarzu adwentowym.

Tutaj podsyłam przydatne linki do innych wpisów z zimowymi plakatami:

This slideshow requires JavaScript.

This slideshow requires JavaScript.

Informacje techniczne:

Plakaty zostały wykonane pod format A4. Podczas wydruku kalendarza ważne jest, aby ustawić wydruk na najwyższą jakość oraz dopasować wydruk do strony (należy zaznaczyć przy wydruku okienko z tą opcją). Jeśli nie ustawicie tych opcji to plakat będzie niedopasowany, rozmazany, a w dodatku kolory mogą wówczas ulec zmianie. Plakaty najlepiej drukować na papierze technicznym. Piszę o tym, ponieważ ostatnio dobiegły mnie słuchy, że były problemy z wydrukiem plakatów na domowych drukarkach, dlatego służę poradą i wyjaśniam 🙂 W punkcie ksero warto powiedzieć, że chcecie format A4, drukarz będzie wiedział co i jak. Mam nadzieję, że trochę Wam wyjaśniłam.

Kalendarze do pobrania znajdują się pod tym linkiem.

Zapraszam również do Galerii Plakatu, tam możecie kupić moje plakaty w większych formatach. W dniu 26 listopada 2018 wysyłka plakatów będzie GRATISOWA dla wszystkich zamówień powyżej 50 zł, więcej informacji na temat akcji promocyjnej znajdziecie tutaj.

Tak sobie myślałam nad kolejną większą serią plakatów. Jedna z czytelniczek zapytała mnie, czy będę mogła zrobić serię plakatów z leśnymi zwierzętami na szarym tle. I tak – pojawi się cała nowa seria, o wiele bardziej kolorowa 🙂 Myślę również nad serią plakatów ze smokami/dinozaurami – co Wy na to? 🙂

Pozdrawiam świątecznie,

Wasz Plakatowy Elf

Uwaga: kalendarze udostępniam tylko do użytku własnego. Pliki nie są przeznaczone do użytku komercyjnego. Jeśli wykonasz projekt, który tutaj zamieściłam to sprawisz mi ogromną radość. Myśl o tym, że zagościł w Waszym domu powoduje u mnie szeroki uśmiech! Możesz również podzielić się zdjęciem na mojej stronie na facebooku. Dla takich radości właśnie tworzę i to mnie napędza do projektowania kolejnych grafik 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *