Koj, koj, koooj… czyli kładziemy się spać z książeczką „Śpij, króliczku”

Top 3 w rankingu Iskierki! Bez przeczytania tej książeczki nie wyobrażamy sobie pójścia koj-koj-koooj, jak to mawia Iskierka, co znaczy: spać. 

Książeczka „Śpij, króliczku” to przede wszystkim ilustracje – proste, kolorowe i interaktywne. Dziecko naciska w książeczce paluszkiem na wskazane miejsca, np. aby pogłaskać króliczka, dać mu buziaka na dobranoc, zgasić światło. W ten sposób pomaga króliczkowi ułożyć się do snu.

To książka, którą czyta się w dwie minuty 😉 dla niektórych rodziców jest zbawienna późnym wieczorem, a dziecku dostarcza mnóstwo frajdy 😀 To świetny element rytuału zasypiania. My z Iskierką przed snem powtarzamy dialog z książeczki: „I coś jeszcze? No pewnie! Buziak na dobranoc!” – to taka „kropka nad i” i sygnał dla Iskierki, że teraz już czas przytulić ulubioną masKotkę i pójść koj, koj, koooj.

O autorze: Jörg Mühle to niemiecki autor książek dla dzieci i ilustrator, absolwent m.in. Hochschule für Gestaltung w Offenbach, a książeczka „Śpij, króliczku” jest jego najpopularniejszą bajką.

Z króliczkiem ukazał się również tytuł „Do kąpieli, króliczku”, który jest tak samo świetny! Jest the best, nic dodać, nic ująć, gorąco POLECAMY! Szczególnie Iskierka! P.s. niedługo ukaże się kolejna książeczka: „Nie płacz, króliczku”, czekamy na premierę!

Tutaj link do strony autora, można zerknąć na jego inne publikacje 🙂

Podsumowanie:

Autor: Jörg Mühle
Tytuł: „Śpij, króliczku”, Wydawnictwo Dwie Siostry
Rok wydania: 2017
Oprawa: kartonowa
Kategoria wiekowa: 1+
Cena: ok. 22 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *