Zieeewa kotek, zieeewa wąż i 3,2,1… zieeewasz Ty!

To będzie trudny wpis… a to dlatego, ponieważ właśnie zieeewam! Sama okładka tak na mnie działa! Wyobraźcie sobie, że „niestety”, ale ta książka może uśpić niejednego rodzica (haha). „Wszyscy ziewają” Anity Bijsterbosch to istny majstersztyk. Znam wiele czytanek-usypianek, ale ta konkuruje z innymi o pierwsze miejsce. Zajrzyjmy razem do środka, a sami przekonacie się, co mam na myśli 🙂 Spójrzcie na kotka:

This slideshow requires JavaScript.

My czytamy, maluszek pokazuje, może udawać ziewające zwierzątka. Z czasem maluch, jak to się potocznie mówi, „zarazi się ziewaniem”. Dorośli także, zatem uważajcie! 😉

O autorce i parę przydatnych linków:

Anita Bijsterbosch to holenderska ilustratorka i autorka książek dla dzieci. „Gdzie jest konik morski?” to druga książeczka przetłumaczona na język polski. Jeszcze jej nie widziałam, a jeśli macie ją w swoim zbiorze to proszę podzielcie się opinią 🙂 Warto odwiedzić także stronę internetową autorki, na której przejrzycie jest wspaniałe ilustracje. Znajduje się tam również zakładka z kolorowankami do druku.

Podsumowanie:

Autor: Anita Bijsterbosch
Tytuł: „Wszyscy ziewają”
Wydawnictwo: Adamada
Rok wydania: 2016
Oprawa: twarda, środek ze śliskimi, usztywnianymi stronami
Kategoria wiekowa: 6 miesięcy + 🙂
Cena: ok. 23/30 zł (pierwsza cena z rozeznania z dyskontów książkowych 😉 )

Nie będę rozpisywać się na temat tej książki, bo zasnę w trzy sekundy to raz, a dwa, że kolejny wpis jest dłuuugi, a ten czekał na publikację już dawno, dawno temu. Przypomniała mi o nim na swoim Instagramie Poznańska Spacerówka 😉 Jak nie wiecie, dokąd warto wybrać się z dziećmi w Poznaniu i okolicy to koniecznie odwiedźcie jej wspaniały blog!

Pozdrawiam Was zieeewająco,

Wasz Elf Bajarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *