Wesołe, infograficzne kartki na zamówienie :)

Narodziny, chrzciny, roczek, komunia, wesele, urodzinki, imieninki – może poszukujesz oryginalnej, spersonalizowanej kartki na wyjątkową okazję? 🙂 Projektuję zabawne infograficzne postacie, dzięki którym z pewnością na twarzy obdarowanego pojawi się niemały uśmiech 🙂 Proszę tylko o krótki opis wyglądu i działam. Tworzenie tych kartek sprawia mi wiele radości! Mogę zaprojektować zaproszenia, kartki z życzeniami, podziękowaniami. Poniżej kilka realizacji ostatnich projektów:

This slideshow requires JavaScript.

Zapraszam do składania zamówień. Kartki przesyłam w wersji cyfrowej, w formacie A4. Kartka może także pełnić funkcję plakatu 😊 Załączam również instrukcję dotyczącą wydruku. Więcej szczegółów przesyłam mailem. Obecnie intensywnie pracuję nad sklepem z moimi grafikami (line-arty również tam będą), ale teraz za dużo nie chcę Wam zdradzić, bo popsuję efekt niespodzianki! Także niebawem pojawi się kolejna większa zmiana 🙂   

Darmowe kartki do druku na Dzień Mamy są w trakcie projektowania! 🙂 Śledźcie facebooka, a na pewno Was nie ominą! Zapraszam na insta – tam można podejrzeć line-arty. Dotarła też do mnie wyjątkowa książka z dedykacją, o której już wkrótce opowiem Wam więcej.

Pozdrawiam w tą deszczową środę, brrr

Elf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *